Klinické studie

Naše centrum se podílí na klinických studiích, které jsou schváleny a kontrolovány českými regulatorními orgány. S účastí v klinických studiích má náš tým dlouholeté zkušenosti. Klinický výzkum přispívá k vědeckému pokroku, k rozvoji diagnostických metod a k novým možnostem léčby.

stud-2401130416.jpg

A především jako účastnice klinického výzkumu máte možnost vyřešit nejen svoje potíže, v rámci výzkumu je léčba bezplatná, ale i využít možnosti nadstandardního a bezplatného vyšetření. Tato diagnostika není běžná z veřejného zdravotního pojištění. V průběhu klinického výzkumu jsou účastnice pod zdravotní kontrolou, aby byla zajištěna bezpečnost pacienta.

Aktuální oblasti výzkumu:

Primární dysmenorrhea (bolest a další příznaky spojené s menstruací bez organické příčiny).

Vstupní kritéria: věk 18-49 let, pravidelný menstruační cyklus (24-38 dní), žena neužívající hormonální antikoncepci a nemá zavedené nitroděložní tělísko, nemá organické příčiny (myom, endometrioza, srůsty po předchozích operacích).

Léčba v rámci studie: Vitex agnus-castus (plod drmku obecného)/placebo

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte emailem anebo telefonicky a dozvíte se více o studii a benefitech pro Vás: k.dofkova@centrumdvorak.cz | tel.: 722 636 855

 

Klinické studie